Inne

Program gwarancji XpertCare

Zaawansowany sprzęt do certyfikacji okablowania wymaga konserwacji i pielęgnacji. Jeśli urządzenie jest intensywnie eksploatowane, oferujemy program gwarancji XpertCare obejmujący wyposażenie WireXpert, pozwalający uniknąć przestojów w pracy.

XpertCare to program zapewniający solidność wykraczającą daleko poza standardową gwarancję, oferujący najlepszą dbałość i profesjonalny serwis.

Zasady
XpertCare-3 jest ważny przez 3 lata i może zostać zakupiony wraz z nowym urządzeniem WireXpert. Produkt należy zarejestrować online. W czasie obowiązywania programu, wystarczy skontaktować się z nami lub miejscowym dystrybutorem, aby skorzystać z wielu opcji dostępnych dla zarejestrowanego sprzętu.

Nasza standardowa gwarancja:
- 1 rok okresu gwarancji.
- Serwis części i usługi wyłącznie w przypadku wad produkcyjnych.

Zakres XpertCare: (w przypadku nowego zakupu):
- Dodatkowe 2 lata okresu gwarancyjnego.
- 2 kalibracje.
- Wymiana baterii, adapterów kanałów i stałych łączy oraz sznurów przyłączeniowych.
- Urządzenia zastępcze w przypadku serwisów trwających dłużej niż 24 godziny.

Warunki
Powyższa oferta nie łączy się z innymi promocjami i obowiązuje wyłącznie w krajach uczestniczących. Program ma zastosowanie wyłącznie do zestawów miedzianych. XpertCare-3 jest dostępny wyłącznie dla nowych zakupów. Wymiana baterii, adapterów i sznurów jest ograniczona do jednej wymiany w ciągu roku. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z nieprawidłowej obsługi, np. umyślne uszkodzenia lub zalanie. Czas serwisowania różni się w zależności od skali konserwacji i dostępności części. Urządzenia zastępcze – z zastrzeżeniem dostępności.

XpertCare-1 jest dostępny wyłącznie dla sprawnych urządzeń. XpertCare-1 obejmuje jedną kalibrację.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wymiany komponentów o takiej samej wartości lub specyfikacji w ww. promocji bez uprzedniego zawiadomienia.Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]