Pierwsze urządzenie do certyfikacji okablowania kat. 8 WireXpert 4500

W najbliższych miesiącach dojdzie do ogromnych zmian w branży okablowania sieciowego. Ze względu na nowe aplikacje wymagające dużych przepustowości i zwiększającą się liczbę centrów danych przechowujących ogromne ilości istotnych informacji, niezbędne jest zastosowanie wysokiej jakości instalacji okablowania.Urządzenie certyfikujące WireXpert 4500 CAT 8
Główne jednostki standaryzacyjne są obecnie zaangażowane w opracowywaniu norm dla następnej generacji wysoce wydajnych instalacji  okablowania miedzianego zgodnie z normami ISO 11801 (klasa I i II) oraz TIA 568 (CAT8). Przewiduje się, że w najbliższej przyszłości główni sprzedawcy systemów okablowania i komponentów ogłoszą wprowadzenie nowych generacji technologii kablowych. Psiber Data ma przyjemność przedstawić nowy model WireXpert 4500, pierwsze urządzenie do ceryfikacji okablowania spełniające wymagania certyfikacji TIA Cat 8 w warunkach eksploatacyjnych. Wyposażony w precyzyjne przyrządy do pomiarów laboratoryjnych i zakres częstotliwości do 2500 MHz, WireXpert 4500 oferuje odpowiedni zapas przepustowości umożliwiający wsparcie dla wszystkich bieżących i przyszłych standardów. Psiber Data już teraz gwarantuje, że nowe urządzenie WireXpert 4500 będzie zgodny z wprowadzanym standardem TIA CAT 8.

Więcej niż zwykły tester okablowania
Bogaty asortyment nowych akcesoriów rozszerza możliwości testowe urządzenia WireXpert 4500. Tester oferuje moduły pomiarów łączy i kanałów dla wszystkich popularnych systemów takich jak RJ-45, GG45, Tera, adapterów patchcordów i złączy M12, w tym kodowanych „x” stosowanych w przemysłowych aplikacjach Ethernet.

Dodatkowo, WireXpert 4500 oferuje certyfikację światłowodów na poziomie 1 z opcjonalnymi modułami dla światłowodów EF wielodomowych (850/1300nm) i jednomodowych (1310/1550). Nowe kompaktowe moduły światłowodów MPO umożliwiają testowanie łączy i komponentów światłowodowych MPO do 12 światłowodów. Ta technologia MPO jest już powszechnie stosowana  w centrach danych, a nowe moduły MPO WireXpert sprawiają, że testy są przeprowadzane szybciej i efektywniej.

Niezwykle precyzyjne urządzenia do certyfikacji okablowania dzielą się na różne poziomy dokładności. WireXpert 4500 jest pierwszym urządzeniem do certyfikacji okablowania, które przewyższa specyfikację najwyższego poziomu dokładności V (IEC61935-1, wyd. 4). Precyzja ma znaczenie również podczas testów odbiorczych w warunkach eksploatacyjnych, ponieważ raportowane pomiary stanowią istotną część gwarancji wydajności przyszłych instalacji okablowania. Oprogramowanie Export umożliwia sporządzanie szczegółowych, graficznych dokumentów dla celów odbioru, gwarancji i przekazania. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]